Enjoy the introductory programs from Javanan Radio. Stay tuned for the official first season which launches in the upcoming weeks featuring new shows, new interviews and new music. Click the above Javanan Radio photo to listen:

ليست برنامه هاي راديو جوانان

یک پیروزی تازه برای فصل کرگدن

 

1321-11

یک پیروزی تازه برای فیلم فصل کرگدن

فستیوال سن سباستین جایزه بهترین فیلمبرداری را به فیلم فصل کرگدن داد

 

این فیلم را بهمن قبادی کارگردانی و بهروز وثوقی، مونیکا بلوچی، آرش و علی پورتاش بازی کرده اند.1321-12

فیلم فصل کرگدن پاییز امسال در آمریکا و اروپا بروی پرده می رود. فیلم "فصل کرگدن" آخرین ساخته ی کارگردان کرد ایرانی بهمن قبادی پس از حضور در جشنواره ى تورنتو در مسير جشنواره ها به سن سباستين رسيد و در بخش مسابقه ی جشنواره ی سن سباستين توانست جايزه بهترين فيلم بردارى را از هيات داوران  ازآن فیلم بردار خود، تورج اصلانی، کند.
تورج اصلانی فيلم بردار فيلم "فصل كرگدن" پيش از اين نیز درباره ى قاب بندى هاى خاص اين فيلم سخن گفته بود.1321-14 
 بهمن قبادى بيش از اين با دو فيلم "لاکپشت ها هم پرواز می کنند"و "نيوه مانگ"  از جشنواره سن سباستين جايزه ى بهترين فيلم را دریافت کرده است و اين سومين مرتبه ست كه قبادى توانست از سن سباستين دست پر باز گردد. "فصل کرگدن" با حضور بهروز وثوقی، مونیکا بلوچی،  برن ساعت، آرش لباف و بازیگران مطرح سینمای ترکیه ساخته شده و موسیقی این فیلم توسط کیهان کلهرساخته شده است. این فیلم داستان يك شاعر كرد است كه از طريق اشعارش به دنبال زندگى گم شده خودش است. 
کمپانی وایلد بانچ ، که پخش جهانی این فیلم را بر عهده دارد طبق برنامه ی اعلام شده اوایل پاییز "فصل کرگدن" را در ترکیه و سپس در اروپا و آمریکا به صورت گسترده به نمایش درخواهد آورد.